Materiały » Szkolenie Poznaj i nauczaj na wideo

Opowiemy przyszłemu pokoleniu chwalebne czyny Pana i moc jego, oraz cudowne dzieła, których dokonał. (Psalm 78:4)

– 24 godziny wykładów do obejrzenia

– Zeszyt uczestnika do uzupełniania, notowania i zadań domowych

– Niezbędnik, a w nim wszystko, co musisz wiedzieć o PIN

Proponujemy Ci przejść przez szkolenie „POZNAJ I NAUCZAJ”. Wystarczy, że wygospodarujesz 24 godziny, a poznasz duchowe potrzeby dzieci i nauczysz się, jak je zaspakajać. Nie musisz brać urlopu, ani nigdzie jechać. Całe szkolenie jest nagrane. Możesz więc skorzystać z niego w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

Nagranie

Skąd wziął się pomysł zarejestrowania szkolenia na wideo? Skłoniło nas do tego doświadczenie, jakie zdobyliśmy, prowadząc od trzydziestu lat szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Bywaliśmy w różnych miejscach, przygotowując wiele osób do nauczania dzieci, ale nie jesteśmy w stanie wszędzie dotrzeć. Nagranie dotrze wszędzie!

Istota szkolenia

Szkolenie daje POZNANIE duchowych potrzeb dzieci i ciekawej metodyki, niezbędnych do skutecznego NAUCZANIA.

Przygotowuje do ewangelizowania i nauczania dzieci Słowa Bożego. Daje praktyczne narzędzia i obszerne wiadomości na temat: biblijnych podstaw ewangelizowania i nauczania, nauczania lekcji biblijnej, pracy z tekstem biblijnym, udzielania porady duchowej, wypracowywania dobrej dyscypliny na zajęciach, sporządzania pomocy wizualnych, nauczania poprzez: wersety, pieśni, konkursy i zabawy.

Szkolenie jest dla każdego

Ze szkolenia mogą skorzystać zarówno osoby zaczynające pracę z dziećmi, jak i już wcześniej zaangażowane w tę służbę. Dobry nauczyciel stale udoskonala swój warsztat!

– Możesz szkolić się w pojedynkę. Jak? Oglądaj, notuj, rób zadania, zaliczaj ćwiczenia sprawdzające. Robiąc to naprawdę dużo się nauczysz!

– Możesz szkolić się w grupie. Jest to doskonały materiał dla grupy katechetów i nauczycieli w Twoim kościele. Możesz zorganizować takie szkolenie (4 lub 8 zjazdów) dla nauczycieli, z którymi współpracujesz.

Możecie też spotykać się raz w miesiącu na 1-2 godzin i stopniowo przechodzić przez tematy. Materiału wystarczy na 2 lata!

Uwaga: jeśli będziesz organizować szkolenie w grupie osób, każdy uczestnik będzie potrzebować własny „Zeszyt uczestnika” (w pakiecie jest jeden). Dodatkowe egzemplarze można zakupić w naprawdę w atrakcyjnej cenie 10 zł  (72 strony!). Nie warto kopiować, najlepiej zamówić od razu z pakietem.

W „Niezbędniku” dołączonym do pakietu znajdziesz dokładne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać zakupione Materiały Szkoleniowe.

Materiały szkoleniowe dostępne są w Biblijnym Stowarzyszeniu Misyjnym.

telefon  607 603 243   mail biuro@eb.org.p