Ludzka myśl czy Boże Słowo?

Miliardy czy tysiące lat, ludzka myśl czy Boże Słowo?

Jesteśmy świadkami, jak materializm wkradł się w kręgi chrześcijan. Innym groźnym dla nas zjawiskiem jest nasilający się zalew świata przez islam. Przyczyn tego stanu rzeczy jest wiele, ale jedną z nich jest słabnące chrześcijaństwo. To osłabienie bierze się z wszechobecnego ewolucjonizmu, który nie pozostawia miejsca dla Boga. Wielu chrześcijan nie zdaje sobie z tego sprawy wchłaniając truciznę tej filozofii. 

Niezwykłym antidotum może być odwiedzenie takich miejsc, jak Creation Science Museum w Cincinatti (USA), gdzie wspaniała i profesjonalna ekspozycja, specjalny program z wykładami naukowców-kreacjonistów otwiera oczy na prawdziwą historię świata i miejsce człowieka we wszechświecie.
W założonym przez Kena Hama Muzeum Kreacjonistycznym spędziliśmy w marcu 2 dni. To ogromne naukowe centrum, przygotowane niezwykle profesjonalnie, z wielką dbałością o szczegóły. Od rana do czytaliśmy, oglądaliśmy filmy i projekcje, słuchaliśmy wykładów, robiliśmy zdjęcia i notatki. Na nowo utwierdziliśmy się w przekonaniu, że uznanie za prawdziwe pierwszych rozdziałów Księgi Rodzaju jest kluczowe. Stanowi fundament wiary chrześcijanina. 
To co widzieliśmy i słyszeliśmy chcemy wykorzystać w Polsce, podczas spotkań z młodymi i starszymi, gdy przedstawiamy temat „Kreacjonizm czy ewolucja”. 

Zapraszamy na mini wizytę do galerii…

Każdy kto zwiedzić to miejsce znajdzie odpowiedź na pytanie zadane na początku tego newsa. Znającym język angielski polecamy www.answersingenesis.com