Kwartalnik Małe IDŹCIE

Kwartalnik „Małe Idźcie” to gazetka dla dzieci.
Misja jest sercem chrześcijaństwa. Pan Jezus nakazał: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię”. Temat misji musi być obecny w nauczaniu dzieci. Dane statystyczne mówią, że 70 % współczesnych misjonarzy podjęło decyzję o zaangażowaniu się w misję przed 14 rokiem życia. Zainspirował ich temat misji podejmowany na zajęciach biblijnych.

W „Małym Idźcie” dzieci znajdą opowiadania, łamigłówki i ciekawostki, które pobudzają wyobraźnię i wciągają w tematykę misyjną. Opowiadania zamieszczane w gazetce pokazują Boże działanie w życiu zwykłych ludzi, zapoznają dzieci z pracą współczesnych i dawnych misjonarzy, przybliżają życie ludzi potrzebujących zbawienia, przedstawiają prawdziwe, codzienne chrześcijaństwo, uwrażliwiają na misyjne potrzeby. W każdym numerze dzieci uczone są jakiejś duchowej prawdy i zachęcone do zastosowania jej w codziennym życiu.

Jeśli zamówisz gazetkę dla swojej grupy dzieci, raz na kwartał „zabierzesz” je na pole misyjne. To naprawdę wielka rzecz za małe pieniądze!

Dla nauczycieli „Małe IDŹCIE” to gotowy materiał, który można przerobić na zajęciach, zadać jako pracę domową albo lekturę uzupełniającą.

Dla rodziców „Małe IDŹCIE” to świetny materiał na rodzinną chwilę z Bogiem.

Gazetki można kupić: w biurze BSM (tel. 33 854 43 11) lub zamówić drogą elektroniczną: biuro@eb.org.pl

„Małe IDŹCIE” jest dodatkiem do magazynu „IDŹCIE” wydawanym przez Biblijne Stowarzyszenie Misyjne. Więcej o magazynie Idźcie znajdziesz na www.bsm.pl

——————————————————————————————————————————–

Numery archiwalne