Szkolenie przygotowujące do pracy z dziećmi

Inauguracyjne Szkolenie w „Centrum Szkoleniowym” Biblijnego Stowarzyszenia Misyjnego zakończone! Ciasne, ale własne pomieszczenia biurowe zaludnili nauczyciele szkółek niedzielnych, klubów biblijnych i katecheci. Biuro BSM okazało się dobrym miejscem do przeprowadzenia tego rodzaju szkolenia, nie tylko ze względu na wygodne pomieszczenia, ale i dobrą lokalizację dla uczestników zjeżdżających się z miejscowości rozrzuconych w promieniu 20 kilometrów od Ustronia (nie licząc jednej osoby z Krakowa!).
Przez cztery soboty zrealizowaliśmy najważniejsze zagadnienia potrzebne do prowadzenia zajęć z dziećmi w efektywny i atrakcyjny sposób. Cieszymy się, że oddane Bogu osoby, z 4 różnych kościołów zasilą szeregi nauczycieli dzieci i z zapałem będą przekazywać im cudowne Boże prawdy! Możemy dziękować Bogu za nich, bo mają ogromny potencjał i wykazali się wspaniałym zaangażowaniem.
Nie nagłaśnialiśmy tego szkolenia, ponieważ mieliśmy nadkomplet uczestników zanim ustalony został jego termin. Dla innych osób nic straconego, bo w Centrum Szkoleniowym planujemy następne warsztaty i szkolenia, o czym będziemy informować na bieżąco.

Zdjęcia ze szkolenia  w galerii