Warsztaty w Krakowie

Jesienią 2010 szkoliliśmy w Krakowie grupę Bożych zapaleńców (do nauczania dzieci Słowa Bożego). Już wtedy umówiliśmy się, że spotkamy się po roku na specjalnych warsztatach. Rok przeleciał jak strzała. Ze strony krakowskiej organizacją zajęli się Renia i Andrzej. Tej jesieni dołączyły nowe osoby, przez co grupa stała się jeszcze bogatsza. Wszystkich nas łączyła myśl, że dobry nauczyciel to taki, który nie siada na laurach, ale stale szuka nowych pomysłów i udoskonala swój warsztat. Komentarze, jakie otrzymaliśmy po warsztatach zachęcają nas do kontynuowania takich spotkań:
"Dziękuję za konferencję i szkolenie w Krakowie. Bardzo mi pomogło, żałuje tylko i szkoda mi, że nie odbyłem takiego szkolenia wcześniej, zanim zostałem nauczycielem szkółki niedzielnej.  Widziałem także, że doświadczeni nauczyciele nie nudzili się…"
"Chcę Wam podziękować w imieniu wszystkich nauczycieli. Niesamowite jest to, jak poza treścią i  teorią, w którą nas wyposażacie, zarażacie wszystkich ogromną pasją do tego co robicie…"

Zarówno szkolenie, jak i warsztaty miały charakter międzywyznaniowy, co dodatkowo ubogacało uczestników.

Zdjęcia można zobaczyć w Galerii…