Wielka rzecz za małe pieniądze

Czy wiesz, że 70 % współczesnych misjonarzy podjęło decyzję o zaangażowaniu się w misję przed 14 rokiem życia? Co ich zainspirowało? Temat misji podejmowany na zajęciach z dziećmi i nastolatkami!

Misja to serce chrześcijaństwa. „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię…” to polecenie zostawione nam przez Pana Jezusa. Na ile temat misji jest obecny w naszym nauczaniu dzieci? Zwykle niewiele poświęcamy mu miejsca.

Możesz to zmienić wraz z Nowym Rokiem. Chcemy ci w tym pomóc. Możesz zamówić dla swojej grupy dzieci gotowe egzemplarze „Małego Idźcie”. W ten sposób raz na kwartał każde dziecko „zabierzesz” na pole misyjne.
Materiał zawarty w gazetce możesz przerobić z dziećmi na zajęciach, zadać jako pracę domową albo dać dzieciom do domu jako lekturę uzupełniającą.

Opowiadania misyjne, które oprócz ciekawostek, łamigłówek i kolorowanek, dzieci znajdą w „Małym Idźcie”, pokazują Boże działanie w życiu zwykłych ludzi, zapoznają dzieci z pracą współczesnych misjonarzy i tych, którzy działali na polach misyjnych przed laty, przybliżają życie ludzi potrzebujących zbawienia, przedstawiają prawdziwe, codzienne chrześcijaństwo, uwrażliwiają na misyjne potrzeby.
Mądre przysłowie mówi: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Zrób wszystko, by misja była obecna w życiu dzieci, które nauczasz.

Skorzystaj z tej okazji. Zamów w biurze BSM odpowiednią ilość gazetek. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie (33 854 43 11 lub 665 789 222).
Cena 1 egzemplarza wynosi tylko 1 złoty. To naprawdę WIELKA RZECZ ZA MAŁE PIENIĄDZE!